DISCA’16: 174 nominaties 1e ronde Best Customer Award 2016

0

Opmaak 1Bijna 300 leveranciers en ruim 170 uitbesteders zijn de afgelopen maanden genomineerd voor de Best Knowledge Supplier Award, de Best Logistics Supplier Award en de Best Customer Award. Drie prijzen die onderdeel uitmaken van de Dutch Industrial Suppliers & Customer Awards 2016 (DISCA’16). Natuurlijk weer veel vertrouwde namen, maar ook tal van nieuwkomers. De komende maanden volgt een nadere selectie. De uiteindelijke winnaars krijgen op 30 november hun onderscheiding, in aansluiting op de talkshow ‘Snelheid is de nieuwe currency’. Overigens moet uit het hoge aantal genomineerden niet worden afgeleid dat de tevredenheid van uitbesteders en toeleveranciers over hun onderlinge samenwerking groeit.

DISCA’16: bijna vijfhonderd nominaties in drie categorieën

Onderscheidend aan de DISCA is dat bedrijven geen enkele invloed kunnen uitoefenen op hun nominatie dan door zich gedurende het jaar te gedragen als een voorbeeldige partner. Als een supplier die zich proactief opstelt om voortdurend te werken aan de verbetering van zijn product- en productietechnologie, aan zijn leverbetrouwbaarheid en aan de verlaging van zijn kostprijs en doorlooptijd. Of als een klant die zijn toeleveranciers de ruimte geeft om hun sterktes tot hun recht te laten komen, die gericht is op een gelijkwaardige langetermijnsamenwerking en die risico’s en opbrengsten open en eerlijk deelt. Dergelijk gedrag resulteert in een plek in de eerste ronde.

Daarin maar liefst 311 nominaties van toeleveranciers, 138 voor de categorie best knowledge supplier en 173 voor best logistics supplier, waaronder 24 bedrijven in beide categorieën. Dit jaar werden er 174 klanten genomineerd. In totaal dus 485 nominaties!

Op 30 november  reiken wij de prijzen uit, aanmelden kan via  010-4515510

Nominaties 1e ronde Best Customer Award 2016

Best customer

 

AAE                                                              Helmond

Abbott Medical Optics                                   Groningen

Additive Industries                                        Eindhoven

Adimec                                                          Eindhoven

Ahold Coffee Company                                Zaandam

Airbus Defence and Space Netherlands         Leiden

Alfa-Tech International                                 Neede

Alumat-Zeeman                                             Maasdijk

AME Applied Micro Electronics                    Eindhoven

Ampelmann Operations                                 Delft

Aquality                                                         Stellendam

ASML                                                            Veldhoven

ATD Machinery                                             Hapert

AWL-Techniek                                             Harderwijk

Axa Bike Security                                          Veenendaal

Bandall Productie                                          Heemskerk

Basko Healthcare                                           Zaandam

Benchmark Electronics                                  Almelo

BluePrint Automation                                    Woerden

Bollegraaf Recycling Machinery                    Appingedam

Boon Edam Nederland                                  Edam

Brink Automation                                          Harskamp

Bronkhorst High-Tech                                   Ruurlo

BSB Staalbouw                                              Suameer

Christiaens Controls                                       Horst

CityBOX                                                        Lopik

Damen Shipyards                                          Gorinchem

Defenture                                                      Tiel

Dektec Digital Video                                     Hilversum

Demcon advanced mechatronics                   Enschede

DENSsolutions                                              Delft

Dialoc ID Products                                        Harderwijk

Dieseko Group                                              Sliedrecht

DOC Kaas                                                     Hoogeveen

Dorel Juvenile Group Europe                        Helmond

Dynamic Ear Company                                 Delft

EDNL                                                            Nijkerk

Elekta                                                            Veenendaal

ELITech Group                                              Dieren

Enrichment Technology Company                Almelo

FEI Europe                                                    Eindhoven

Frencken Europe                                           Eindhoven

Fugro Raildata                                               Leidschendam

Gatsometer                                                    Haarlem

GDO                                                              Eygelshoven

Global Factories                                             ’s-Gravenhage

Goss Contiweb                                              Boxmeer

Greefa                                                           Tricht

Group 2000 Nederland                                  Almelo

GustoMSC                                                     Schiedam

Heineken Nederland                                      Amsterdam

Heliox                                                            Best

Henkovac                                                      ’s-Hertogenbosch

Hittech Multin                                                Den Haag

HMF Nederland                                             Valkenswaard

Holmatro Netherlands                                    Raamsdonksveer

HR Groep                                                      Rijswijk

Huhtamaki Molded Fiber Technology           Franeker

IBS Precision Engineering                              Eindhoven

IHC Vremac Cylinders                                  Apeldoorn

IHI Hauzer Techno Coating                           Venlo

IMS                                                                Almelo

Inreda Diabetic                                              Goor

Inventum                                                       Houten

JASA Packaging Systems                               Alkmaar

JBT B&BS                                                     Amsterdam

John Deere                                                    Horst

JOZ                                                                Westwoud

Kipp & Zonen                                               Delft

Kitepower                                                      Delft

KMWE

Knapen Trailers                                             Deurne

Krohne Altometer                                          Dordrecht

Kulicke & Soffa                                            Eindhoven

Kverneland Group                                         Nieuw-Vennep

LAN | Abar Handling Technologies               Tilburg

Langen Packaging Group                               Wijchen

Lantech.com                                                  Cuijk

Larsen Premium Precision Parts                     Zeewolde

Lely Industries                                               Maassluis

Liad Electronics                                             Breda

Maarten Littel                                                Schoonhoven

Mapper Lithography                                      Delft

Marel Stork Poultry Processing                      Boxmeer

Marin                                                             Wageningen

Masévon Technology                                    Hardenberg

Medtronic Bakken Research Center               Maastricht

Merial                                                            Lelystad

Meyn Food Processing Technology               Oostzaan

Mic-O-Data                                                    Hengelo (Ov)

Minkels Netherlands                                      Veghel

Moba                                                             Barneveld

Modiforce                                                      Leusden

Nedap                                                            Groenlo

Nemag                                                           Zierikzee

Neopost Technologies                                   Drachten

Neways Industrial Systems                            Son

Niverplast                                                      Rijssen

NKL                                                              Emmen

Noble House                                                  Almere

Norma Groep                                                 Hengelo (Ov)

NTS Combimetaal                                         Bergeijk

NTS-Group                                                    Eindhoven

NXP Semiconductors                                     Eindhoven

Océ-Technologies                                          Venlo

ORGA                                                           Schiedam

Orlaco Products                                             Barneveld

OtoLIFT                                                         Bergambacht

Packland Procesmechanisatie                        Groot-Ammers

PANalytical                                                   Almelo

PhenomWorld                                                Eindhoven

Philips Healthcare                                          Best

Philips Nederland                                          Amsterdam/Best

Photonis Netherlands                                     Roden

Plantronics Netherlands                                 Hoofddorp

Pliant                                                             Breda

Porcon                                                           Deurne

Premier Tech Chronos                                   Eersel

Prodrive Technologies                                   Son

Protonic Holland                                            Hoorn

Punch Powertrain Nederland                         Eindhoven

Radine                                                           Barneveld

Raith                                                              Best

Ravo Benelux                                                Alkmaar

Remat Chemie                                               Helmond

Remeha                                                         Apeldoorn

Repak                                                            Emmen

Robot Care Systems                                       Den Haag

Romédes Specials                                          Lichtenvoorde

Ropeblock                                                     Oldenzaal

Sanovo Technology Netherlands                   Aalten

SaraLee / Douwe Egberts                               Utrecht

Scholten Panelen                                           Apeldoorn

Sioux                                                             Eindhoven

Skalar Analytical                                           Breda

SKF                                                               Nieuwegein

SMST Designers & Constructors                    Drachten

SPGPrints                                                       Boxmeer

SRON                                                            Utrecht

Strukton Rolling Stock                                   Alblasserdam

Syncreon Netherlands                                    Tilburg

tbp electronics                                               Dirksland

Technetix                                                       Veenendaal

Thales Nederland                                           Hengelo (Ov)

Thales Cryogenics                                         Eindhoven

The 37Company                                            Amersfoort

ThyssenKrupp                                               Capelle a/d IJssel

Tomra Sorting                                                Eindhoven

Tomtom International                                    Amsterdam

Unica Groep                                                  Hoevelaken

Valk Welding                                                 Alblasserdam

Van Oord Ship Management                          Rotterdam

Van Raam                                                      Varsseveld

Van Riemsdijk Aviation                                Rotterdam

Vanderlande                                                  Veghel

Variass Electronics                                        Veendam

VDL Enabling Technologies Group               Eindhoven

VDL HMI                                                      Helmond

VDL PMB-UVA                                            Eindhoven

Vencomatic Group                                        Eersel

Ventura Systems                                            Bolsward

Visser Horti Systems                                      ’s-Gravendeel

VMI Holland                                                 Epe

Voortman Steel Machinery                            Rijssen

Vreugdenhil Dairy Foods                               Gorinchem

Vriescentrale Asten                                        Asten

VRS Railway Industry                                   Houten

Willems Baling Equipment                            Bladel

WP Haton                                                      Panningen

Xpar Vision                                                   Groningen

YALP Sport & Spel                                       Goor

Yokogawa Process Analyzers Europe            Amersfoort

Zehnder Group Nederland                             Zwolle

ZF                                                                  Krimpen a/d Lek

Zuidberg Frontline Systems                           Ens

Share.

Reageer

CAPTCHA Image

Reload Image

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.