Home Redactie Adverteren Archief Contact

Universiteit Twente start VentureLabs
Geplaatst op 06/11/2008 om 18:08
Hoogleraar Innovatief Ondernemerschap aan de Universiteit Twente prof. dr. Aard Groen introduceerde tijdens zijn intreedrede op 6 november VentureLab Twente. Deze ‘ondernemende snelkookpan’ moet zorgen dat meer technostarters en kennisintensieve bedrijven uitgroeien tot grote ondernemingen, zei Groen

 

Zo’n tachtig procent van de spin-offs van de universiteit bestaat vijf jaar na de start nog steeds, maar ze blijven klein. Hun gemiddelde grootte is tien tot vijftien werknemers. Groen wil bij de start van nieuwe ondernemingen vroeg in teams gaan werken en een netwerk vormen met investeerders.


Plaats een reactie bij dit bericht

Om een reactie te kunnen plaatsen dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen. Heeft u nog geen profiel? Maak er dan hier gratis een aan.

 

Column: Martin van Zaalen Hoofdredacteur Link Magazine

We zitten in een vreemde tijd. Er is sprake van een doorzettende globalisering, met als gevolg dat ook bedrijven verscholen in het Oost-Nederlandse coulissenlandschap rechtstreeks moeten concurreren met ondernemingen in Shenzen of Wuhan.

Lees de hele column

Meer columns