Home Redactie Adverteren Archief Contact

Doorgroeien met de blik naar binnen
Geplaatst op 04/11/2011 om 15:05
Sinds 1 oktober waait er een nieuwe wind bij BOA Nederland in Tilburg. Chris van der Gaag heeft na acht jaar het stokje van algemeen directeur doorgegeven aan Maikel Pheninckx. Van der Gaag heeft zich altijd ingezet voor groei op commercieel en technologisch vlak en is daar met vlag en wimpel in geslaagd.

Nu is het zaak om de blik naar binnen te richten en de organisatie en operationele processen toekomstbestendig te maken. ‘Dat is mijn grote uitdaging’, aldus Pheninckx. Sinds 2003 heeft Chris van der Gaag leiding gegeven aan BOA Nederland.

In die jaren ontwikkelde de specialist in flexibele leiding- en systeemtechnologie, onderdeel van de wereldwijd opererende BOA Group en met 35 medewerkers verantwoordelijk voor alle commerciële activiteiten in de Benelux, zich tot een hoogwaardige speler in de markt. De onderneming levert metalen slangen, instrumentbalgen en compensatoren aan klanten in de installatietechniek, algemene industrie (van papier en glas tot chemie en petrochemie) en hoogwaardige machinebouw.

PDF Log in om dit artikel volledig te downloaden als PDF bestand.

Dit artikel hoort bij het nummer 'Oktober 2011' van Link Magazine.
Klik hier om terug te gaan naar alle artikelen.
 

Column: Marcel van Assen Senior managing consultant Berenschot.

Er bestaan nog steeds veel misverstanden over lean. Het wordt meestal gezien als een verzameling verbetertechnieken, zoals Kaizen, SMED en value stream mapping om verspillingen te elimineren en het werk te laten stromen.

Lees de hele column

Meer columns