240 bedrijven zijn genomineerd voor de Best Customer Award van de Dutch Industrial Suppliers & Customer Awards 2017

0

Zo’n 260 leveranciers en ruim 240 uitbesteders, met onder hen tal van nieuwkomers, zijn deze zomer genomineerd voor de Best Knowledge en Best Logistics Supplier Awards en de Best Customer Award van Link Magazine. De animo om te nomineren is ook dit jaar toegenomen, wat veel zegt over het nog altijd stijgende prestige van de prijzen. Uit reacties blijkt echter ook dat de samenwerking tussen uitbesteders en toeleveranciers dikwijls nog beter kan. De komende maanden volgt een nadere selectie. De winnaars krijgen hun onderscheiding op 23 november, in aansluiting op de talkshow ‘Produceren én pionieren onder één dak’ met internationaal opererende topondernemers.

Rik Smabers, IHI Hauzer.
Winnaar Best Customer Award 2016

Onderscheidend aan de Dutch Industrial Suppliers & Customer Awards (DISCA) is dat bedrijven geen enkele invloed kunnen uitoefenen op hun nominatie dan door zich gedurende het jaar te gedragen als een voorbeeldige partner. Als een supplier die zich proactief opstelt om voortdurend te werken aan de verbetering van zijn product- en productietechnologie, aan zijn leverbetrouwbaarheid en aan de verlaging van zijn kostprijs en doorlooptijd. Of als een klant die zijn toeleveranciers de ruimte geeft om hun sterktes tot hun recht te laten komen, die gericht is op een gelijkwaardige langetermijnsamenwerking en die risico’s en opbrengsten open en eerlijk deelt. Dergelijk gedrag resulteert in een plek in de eerste ronde.

Best customer
Hiervoor kunnen toeleveranciers hun klanten nomineren, Nederlandse industriële bedrijven op oem- of first tier supplier-niveau met eigen r&d/engineering die productie en/of ontwikkeling/engineering uitbesteden. In deze categorie vallen bedrijven die hun toeleveranciers door transparantie, heldere communicatie en het nakomen van afspraken in staat stellen zoveel mogelijk toegevoegde waarde te leveren en zo de waarde van het eindproduct te verhogen en/of de kosten ervan te verlagen.

Internationale topondernemers aan tafel op 23 november

Vier industriële topondernemers zullen voor een interview op het scherp van de snede aanschuiven tijdens het seminar van DISCA’17. Rudie Campagne (de Nederlandse president van het Italiaanse topfietsbandenmerk Vittoria), Erik Bongers (investeerder en ceo van de Cerebel Group),  Fried Cuijten(genreal manager Nordson Dima en Hans Streng (Luxexcel, van lenzenproducent naar machinebouwer) hebben hun medewerking al toegezegd. Datzelfde geldt voor de assertieve, scherp doorvragende talkshowhosts Arjan van Weele (NEVI-hoogleraar aan de TU Eindhoven) en zijn professorale collega Maarten Steinbuch (hoogleraar in onder meer robotica en automotive, ook aan de TU/e). Gesprekthema is ‘Produceren én pionieren onder één dak’. Aansluitend de uitreiking van de awards voor de best knowledge supplier, best logistics supplier en best customer. Link Magazine organiseert het evenement in samenwerking met ING en Isah, op donderdag 23 november 2017 vanaf 15.00 uur in Boerderij Mereveld te Utrecht.

Aanmelden is kosteloos: disca@linkmagazine.nl 

Partners van de Dutch Industrial Suppliers & Customer Awards 2017 zijn ING, ISAH Business Software en Link magazine

De genomineerde bedrijven  voor de  Dutch Industrial Suppliers & Customer Awards 2017. 

Best Customer

AAE                                                                             Helmond

Adimec                                                                         Eindhoven

Aeronamic                                                                    Almelo

Ahold Delhaize Coffee Company                                Zaandam

Airbus Defence and Space Netherlands                        Leiden

Alberts & Kluft                                                             Almere

Alfa Laval Nijmegen                                                    Nijmegen

Alfen ICU                                                                     Almere

Amada Miyachi Europe                                                Helmond

AME                                                                             Eindhoven

Amecha                                                                        Helmond

ARCO                                                                           Winterswijk

ASM Laser Separation International                             Beuningen

ASML                                                                           Veldhoven

ATAG Verwarming Nederland                                     Lichtenvoorde

Aviko                                                                           Steenderen

Aweta                                                                           Nootdorp

AWL                                                                             Harderwijk

Bandall Productie                                                         Heemskerk

Bauhuis Industrial Partner                                             Goor

BE Aerospace                                                               Nieuwegein

Ben & Jerry’s Nederland                                              Rotterdam

Benchmark Electronics                                                 Almelo

Betech                                                                          Hoogeveen

Biddle                                                                           Kootstertille

Biesheuvel Groep                                                         Son

BluePrint Automation                                                   Woerden

Bodycote                                                                      Diemen

Bosch Nefit                                                                  Deventer

British American Tobacco Nederland                           Amstelveen

Bronkhorst High-Tech                                                  Ruurlo

Bruns                                                                            Bergeijk

Buhrs                                                                            Zaandam

Burg Machinefabriek                                                    Kruiningen

BYK Netherlands (Addcomp Holland)                         Nijverdal

CPM Europe                                                                 Zaandam

Capable                                                                        Breda

Cellro                                                                            Veenendaal

Cirex                                                                             Almelo

Confed Systems                                                            Amersfoort

Contour                                                                        Winterswijk

Convergence                                                                 Enschede

Croonwolter&dros                                                        Rotterdam

CSi industries                                                                Raamsdonksveer

Daub Bakery                                                                Goirle

DENSsolutions                                                             Delft

DHS Components                                                         Ulft

DMN-Westinghouse                                                     Noordwijkerhout

Dorel Juvenile Group Europe                                       Helmond

Duijvelaar Pompen                                                       Alphen a/d Rijn

Dunea                                                                           Zoetermeer

Dynamic Ear Company                                                Delft

Eekels Technology                                                       Kolham

Efteling                                                                         Kaatsheuvel

EMCM                                                                          Nijmegen

Eqraft                                                                           Emmeloord

ESA                                                                              Apeldoorn

ESPS                                                                             Almelo

EV-Box                                                                        Amsterdam

Faber Electronics                                                          Velp

Flame Spray Technologies                                            Duiven

Fokker Aerostructures                                                  Papendrecht

Frencken Europe                                                          Eindhoven

Fuji Seal Europe                                                           Deurne

GEA Food Solutions                                                     Bakel

Global Factories                                                            Den Haag

Greefa                                                                          Tricht

Greif                                                                             Vreeland

Greymans Paktech                                                        Stramproy

Griptech Equipment                                                      Sint Annaparochie

Gunnebo Doetinchem                                                   Doetinchem

Heemskerk Fijnmechanica                                            Waddinxveen

Heineken Nederland                                                     Amsterdam

Heliox                                                                           Best

Hembrug                                                                       Haarlem

Herder                                                                          Middelburg

Hitec Power Protection                                                 Almelo

Hittech Multin                                                               Den Haag

Hollander Techniek                                                      Apeldoorn

Holmatro                                                                      Raamsdonksveer

Hotraco Group                                                              Hegelsom

Howden Thomassen Compressors                                Rheden

HyP                                                                              Geldermalsen

IAI Industrial Systems                                                  Veldhoven

IHC Hytop                                                                    Sliedrecht

IHC Vremac Cylinders                                                 Apeldoorn

IHI Hauzer Techno Coating                                          Venlo

Illuxtron International                                                   Vlissingen

IMS                                                                               Almelo

INNO Metaal & Assembly                                            Eindhoven

Innoseis                                                                        Amsterdam

Inther Logistics Engineering                                          Venray-Oostrum

Inventum                                                                      Houten

JBT B&BS                                                                    Amsterdam

Johnson & Johnson Vision Care                                   Groningen

JOZ                                                                               Westwoud

Kaak Groep                                                                  Terborg

KGT Kool Graphic Trade                                             Schijndel

Kinkelder                                                                      Zevenaar

KIWA Nederland                                                          Apeldoorn

KMWE                                                                         Eindhoven

Ko Hartog Verkeerstechniek                                         Heerhugowaard

KO-AR                                                                         Stompetoren

Koninklijke Gazelle                                                      Dieren

Koninklijke Grolsch                                                     Enschede

Koot Automation & Service                                         Asten

Kranendonk Production Systems                                  Tiel

Krohne Altometer                                                         Dordrecht

KUHN-Geldrop                                                            Geldrop

Kulicke & Soffa (Assembléon)                                    Eindhoven

Kulicke & Soffa (Liteq)                                                Eindhoven

Kverneland Group Nieuw-Vennep                               Nieuw-Vennep

Lagerwey                                                                      Barneveld

Lamers High Tech Systems                                           Nijmegen

Lely Industries                                                              Maassluis

Liad Electronics                                                            Breda

Linthorst Techniek                                                        Apeldoorn

Manders Automation                                                    Venray

Manter International                                                     Emmen

March Microwave Systems                                           Nuenen

Marel Stork Poultry Processing                                     Boxmeer

Masévon Technology                                                   Hardenberg

MCI                                                                              Woerden

Meijer Handling Solutions                                            Sint Jacobiparochie

Metacon                                                                        Gouda

MEVI Fijnmechanische Industrie                                  Helmond

Meyer Burger Netherlands                                            Eindhoven

Meyn Food Processing Technology                              Oostzaan

Minkels Netherlands                                                     Veghel

Moba                                                                            Barneveld

Moccamaster Sales                                                       Amerongen

Moekotte                                                                      Enschede

MPS Meat Processing Systems                                      Lichtenvoorde

MPS Systems                                                                Arnhem

MSD                                                                             Oss

MTA                                                                             Helmond

MTRC Special Plating                                                   Helmond

Nedap                                                                           Groenlo

NedTrain                                                                      Utrecht

Neways Electronics International                                  Son

Nexperia                                                                       Nijmegen

Nijdra Groep                                                                 Middenbeemster

Niverplast                                                                     Rijssen

Nordson DIMA                                                             Deurne

NTS-Group                                                                   Eindhoven

Nutricia Advanced Medical Nutrition                           Zoetermeer

NXP Semiconductors                                                    Eindhoven

Océ-Technologies                                                         Venlo

Opra Turbines                                                               Hengelo (Ov)

ORGA                                                                          Schiedam

OtoLift                                                                          Bergambacht

O-I                                                                                Schiedam

Packland Procesmechanisatie                                       Groot-Ammers

PANalytical                                                                  Almelo

Pas Reform                                                                   Zeddam

PBF Group                                                                    Almelo

Peka Kroef                                                                   Odiliapeel

Pentair Haffmans                                                          Venlo

Pelleting Technology Netherlands                                 Schijndel

PhenomWorld                                                               Eindhoven

Philips Consumer Lifestyle                                           Drachten

Philips Healthcare                                                         Best

Pliant Offshore                                                             Breda

Ploeger Machines                                                          Roosendaal

Plymovent                                                                    Alkmaar

Porcon                                                                          Deurne

Priva                                                                             De Lier

Prodrive Technologies                                                  Son

PWR Pack International                                                Ede

Raith                                                                             Best

RAVO Benelux                                                            Alkmaar

Remeha                                                                        Apeldoorn

Reste National                                                              Doorn

Robert Bosch Packaging Technology                            Weert

Robotize                                                                       Apeldoorn

Royal Smit Transformers                                              Nijmegen

SafanDarley                                                                  Lochem

Sanovo Technology Netherlands                                  Aalten

SCA Hygiene Products                                                 Heijen

Selo                                                                              Oldenzaal

SEW-Eurodrive                                                             Rotterdam

SIF                                                                                Roermond

Sioux                                                                            Eindhoven

SIT Controls                                                                 Hoogeveen

Smits Besturingstechniek                                              Eersel

SMST Designers & Constructors                                   Drachten

SoLayTec                                                                     Eindhoven

Sonac                                                                            Son

Spark Holland                                                               Emmen

Spie                                                                              Breda

Starneth Europe                                                            Enschede

Stertil                                                                            Kootstertille

Symbach                                                                       Terneuzen

Boer & zn Nieuwerkerk a/d IJssel

Tasseron                                                                       Nootdorp

tbp electronics                                                              Dirksland

TDC                                                                              Kampen

TechNikkels                                                                 Holten

Tempress Systems                                                        Vaassen

Terberg Group                                                              IJsselstein

Thales Cryogenics                                                        Eindhoven

Thales Nederland                                                          Hengelo (Ov)

The 37Company                                                           Amersfoort

Thermo Fisher Scientific                                               Eindhoven

ThyssenKrupp Accesebility                                         Capelle a/d IJssel

Timmerije                                                                     Neede

Tobroco-Giant                                                              Oisterwijk

Tomra Sorting                                                               Eindhoven

Tumakon                                                                      Hengevelde

Ultimaker                                                                      Geldermalsen

USE System Engineering                                              Haaksbergen

Van der Graaf Power Transmission Equipment              Vollenhove

Van Wijk Nederland                                                     Lelystad

Vanderlande                                                                 Veghel

VDL Bus Chassis                                                          Eindhoven

VDL ETG                                                                     Eindhoven

VDL HMI                                                                     Helmond

VDL Steelweld                                                             Breda

VEGA Systems                                                             Oss

Vencomatic Group                                                       Eersel

Ventura Systems                                                           Bolsward

VerAutomation                                                             Middelbeers

Verbruggen Emmeloord                                                Emmeloord

Vetus                                                                            Schiedam

VHE Industrial Automation                                          Eindhoven

VION                                                                            Boxtel

VMG Versteeg Metaal Groep                                        Heesbeen

VMI Holland                                                                Epe

Voets & Donkers                                                          Schijndel

Voortman Steel Machinery                                           Rijssen

Wagenbouw Hapert                                                      Hapert

Watson-Marlow Pumps                                                 Rotterdam

WDP Draadbewerking                                                  Erp

Weir Minerals Benelux                                                 Nederweert

Wemo Nederland                                                          Den Bosch

WILA                                                                           Lochem

Xpar Vision                                                                  Groningen

XYZTEC                                                                      Panningen

Yellax                                                                           IJsselstein

Zehnder Groep Nederland                                            Zwolle

Zeton                                                                            Enschede

Z-Tech                                                                          Oldenzaal

Zuidberg Frontline Systems                                          Ens

Share.

Reageer

CAPTCHA Image

Reload Image